wykrywanie podsłuchu

Wykrywanie podsłuchu

Agencja detektywistyczna PART ma na koncie trzydzieści lat realizacji profesjonalnych usług detektywistycznych. Naszym priorytetem od samego początku jest niesienie pomocy w zakresie rozwiązywania problemów osób fizycznych, podmiotów gospodarczych i instytucji, które nie mogą zabezpieczyć swoich praw czy majątków albo pozyskać bądź zweryfikować informacji istotnych do ich funkcjonowania. W naszej ofercie znajduje się też wykrywanie podsłuchów. Wszystkie usługi świadczymy przy wykorzystywaniu głębokiej wiedzy i bogatego doświadczenia zawodowego, gwarantujemy profesjonalizm, rzetelność i pełną dyskrecję.

Prywatni detektywi z agencji PART to gwarancja sukcesu! Wykonujemy też usługi w zakresie prowadzenia i przekładania szczegółowych ustaleń majątkowych, poszukujemy osoby zaginione, ustalamy miejsca zamieszkania konkretnych podmiotów fizycznych, zbieramy dowody do spraw rozwodowych. Coraz częściej występujemy również jako doradcy biznesowi. Wychodzimy z założenia, że w dzisiejszych czasach wiedza na temat kontrahentów i zatrudnionych pracowników może być pomocna w przyjęciu właściwej strategii działania firmy czy instytucji. Zajmujemy się też wykrywaniem podsłuchów zainstalowanych w miejscach prywatnych i publicznych. To wszystko może zapewnić Państwu bezpieczeństwo pod każdym względem.

Wykrywanie podsłuchu – co warto wiedzieć

Szybki rozwój techniki oraz w miarę przystępne ceny sprawiają, że dostęp do urządzeń podsłuchowych, mikrokamer i różnego rodzaju rejestratorów jest coraz łatwiejszy. Praktycznie każdy może kupić tego typu urządzenia – zwłaszcza, że ich posiadanie nie jest zabronione prawem, a dostęp do nich na rynku jest nieograniczony. Urządzenia do podsłuchów oraz mikrokamery mogą być zainstalowane w każdym pomieszczeniu – nie tylko firm, ale też w domach prywatnych, mieszkaniach i pojazdach. Właśnie dlatego agencja PART posiada w swojej ofercie wykrywanie podsłuchów.

Podsłuch i podgląd nie tylko naruszają prywatność, ale są również źródłem pozyskiwania poufnych informacji, co często przynosi wymierne straty (zwłaszcza w prowadzonej działalności gospodarczej). Specjaliści z biura detektywistycznego PART, korzystając z nowoczesnego sprzętu, sprawdzą wskazane przez Państwa pomieszczenia i przedmioty, aby wykryć sygnał z urządzeń nadawczych z urządzeń podsłuchowych i mikrokamer. W przypadku stwierdzenia obecności takich urządzeń, skutecznie je eliminujemy.

wykrywanie podsłuchów

Wykrywanie podsłuchu w dobrej cenie

Cena za wykrywanie podsłuchu przez naszego detektywa jest ustalana indywidualnie dla każdego powierzonego nam zadania. Podczas spotkania konsultacyjnego lub drogą mailową zapoznajemy się z rodzajem zlecenia i biorąc pod uwagę przewidywany czas jego trwania, sporządzamy kosztorys, który uwzględnia wszystkie elementy mające wpływ na finalną cenę. Każde zlecenie wymaga od nas zaangażowania różnych sił i środków, a czasem nawet poniesienia dodatkowych kosztów.

Współpracujemy z osobami prywatnymi i przedsiębiorcami, dlatego nie jesteśmy w stanie podać uniwersalnej ceny. Dla zachowania wysokiego poziomu usług nie możemy zejść poniżej określonego progu cenowego, ale jednocześnie gwarantujemy, że będą Państwo usatysfakcjonowani naszą propozycją. Trzydziestoletnie doświadczenie w branży nauczyło nas tak wyceniać usługi, by stawki były w stu procentach adekwatne do ponoszonych przez nas kosztów, a przy tym akceptowalne dla klientów. W przypadku stałej współpracy proponujemy atrakcyjne rabaty! Po zakończeniu każdego zlecenia wystawiamy fakturę VAT. Skontaktujcie się Państwo z nami, aby poznać szczegółową ofertę!