O nas

(+48) 604 521 172

30 lat realizacji profesjonalnych usług detektywistycznych

jpartyla

Jerzy Partyła

Absolwent Politechniki Krakowskiej i Studium Podyplomowego ASW; licencjonowany prywatny detektyw; założyciel (13.02.1988) i Prezes Zarządu Agencji Detektywistycznej PREVENT w Krakowie; współzałożyciel i Vice Prezes Zarządu ds. Organizacyjnych POLSKIEJ FEDERACJI DETEKTYWÓW – Stowarzyszenia Przedsiębiorców (od 21.12.2016r.); współzałożyciel i Vice Prezes Zarządu pierwszej organizacji zrzeszającej detektywów – Polskiego Stowarzyszenia Pracodawców Agencji Ochrony Osób Mienia i Usług Detektywistycznych (1989 – 1992); współzałożyciel i pierwszy Prezes Zarządu Małopolskiego Związku Firm Ochrony Osób Mienia i Usług Detektywistycznych (1994 – 2002), członek Zarządu Krajowego Związku Pracodawców Agencji Ochrony Osób Mienia i Usług Detektywistycznych (1996 – 2002); b. oficer zajmujący się kontrwywiadowczym zabezpieczeniem przemysłu; b. wykładowca w Pomaturalnej Szkole Detektywów w Krakowie (1991); wieloletni członek IPA (Międzynarodowego Stowarzyszenia Policjantów)

Mottem działania Biura Detektywistycznego PART jest niesienie profesjonalnej pomocy swoim Klientom w rozwiązywaniu ich problemów, przy wykorzystywaniu głębokiej wiedzy i bogatego doświadczenia zawodowego, z gwarantowaną pełną dyskrecją.

Nasza szeroka oferta skierowana jest zarówno do osób, jak też do podmiotów gospodarczych, urzędów i instytucji, które z różnych powodów nie mogą zabezpieczyć swoich praw lub majątków albo pozyskać bądź zweryfikować istotnych do ich funkcjonowania informacji.

Chcecie pozyskać szczegółowe i wiarygodne informacje poparte dowodami?

Potrzebujecie dokonać profesjonalnych sprawdzeń swoich kontrahentów, lojalności pracowników?

Chcecie udokumentować nieuczciwą konkurencję, znaleźć osoby ukrywające się, albo majątek dłużnika?

Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiecie twierdząco, to zapraszamy do nas – Biura Detektywistycznego PART.

(+48) 604 521 172 (24h)
biuro@detektyw.dei.pl